No module Published on Offcanvas position
38782 Україна, Полтавська обл., с.Горбанівка, вул.Миру,1 poltavaplemservis@gmail.com

Публічне акціонерне товариство

«Полтаваплемсервіс»

      Робота Полтавського племоб’єднання, а зараз Публічного акціонерного товариства «Полтаваплемсервіс», завжди спрямовувалась на покращення племінних і продуктивних якостей тварин, так як це один із важливих факторів у збільшенні обсягів виробництва тваринницької продукції. Для цього «Полтаваплемсервіс» вдосконалює та модернізує технологічний процес виробництва спермопродукції. Так в 2014 році для виготовлення високоякісного генетичного матеріалу, за вимогами сучасності, було встановлено лінію для розфасування спермопродукції в пайєтти, виробником якої є всесвітньо відома німецька компанія «Мінітюб».
      В даний час в спермосховищі підприємства налічується близько 2,0 млн. спермодоз бугаїв-плідників молочно-м’ясних та м’ясних порід.
В зоні обслуговування товариства знаходиться понад 300 контрагентів. Щоденно в райони безперебійно відправляються сотні і тисячі спермодоз.
      «Полтаваплемсервіс» пропонує господарствам спермопродукцію плідників – поліпшувачів, вітчизняної та зарубіжної селекції за такими напрямками:
      - молочний напрямок – голштинська (чорно - та червоно-рябої масті), українська червоно-ряба та чорно-ряба молочна, симентальська, швіцька та джерсейська породи;
      - м’ясний напрямок - українська м’ясна, сіра українська, симентальська м’ясна, шароле, абердин-ангуська породи.
      Підбір бугаїв плідників проводиться індивідуально до кожного господарства і навіть населеного пункту за генеалогічними схемами відносно родоначальників ліній, з метою недопущення близькоспорідненого схрещування. Використовуються бугаї оцінені за якістю потомства та оцінені за походженням, відомих провідних ліній. Зокрема таких як Р. Соверінга, М. Чіфтейна, Хановера, Старбака, Елевейшна, Кевеліє, та інші.
      Спеціалісти Публічного акціонерного товариства «Полтаваплемсервіс» завжди готові надати методично-консультативну допомогу господарствам стосовно налагодження селекційно-племінної роботи та ведення племінного обліку, а також прийняти безпосередню участь в організації проведення бонітування сільськогосподарських тварин.
      Високий генетичний потенціал бугаїв-плідників «Полтаваплемсервіс» оцінено керівниками і спеціалістами не тільки провідних господарств Полтавської області, а й багатьох інших областей, зокрема Сумської, Харківської, Луганської, Дніпропетровської та інших.
Полтаваплемсервіс – це гарантована якість, надійне відтворення, висока продуктивність!

 

Контактні телефони:

 +38 067-532-40-30, 067-532-40-33

 +38 (0532) 64-15-60, 64-15-61, 64-15-64

Дякуємо за Вашу увагу.

Будемо раді співпраці!

АДРЕСА :

Індекс 38782 с.Горбанівка, вул.Миру-1,

Полтавського району, Полтавської області, Україна

e-mail: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

 

______________________________________________________________________________